Lokale

LOKAL BIUROWY

al. Spółdzielczości Pracy 26 20-147 Lublin I piętro

Lokal o powierzchni ok 150m2 składa się z trzech pomieszczeń: sali głównej ok 70m2 oraz 2 gabinetów po ok. 28m2 oraz części socjalnej o pow. ok 23m2.

Pokoje biurowe są umeblowane w biurka, szafy i fotele do pracy- korzystanie z mebli według uznania wynajmującego. Pomieszczenia biurowe są klimatyzowane. Zainstalowana jest również rekuperacja. Pokoje biurowe mają wysokość ok 3,1m są dobrze doświetlone (panele świetlne w suficie) a w dwóch pokojach okna na całej szerokości ścian. Na podłogach gres, co ułatwia utrzymanie czystości. Pomieszczenia socjalne składają się z pokoju/szatni, kuchni i dwóch toalet. Kuchnia jest umeblowana. Wspólny korytarz z jednym użytkownikiem innego pomieszczenia oraz dwie wspólnie użytkowane toalety dla gości.

Oplata najmu składa się z opłaty za powierzchnię najmu 56zł/m2 oraz części eksploatacyjnej wynoszącej 15zł/m2 (klimatyzacja, grzanie,woda, sprzątanie). Dodatkowo płatny prąd wg zużycia – założony podlicznik. Najemca ma możliwość korzystania z 5 miejsc parkingowych. Cały budynek zabezpieczony alarmem. Całość tuż po remoncie.

Świetna lokalizacja, doskonały dojazd i miejsca parkingowe. Wokół duże centrum handlowe.

Możliwość wynajęcia jeszcze jednego dodatkowego pokoju ok 30m2 (obecnie w remoncie). Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą.

Cena najmu to 9950 zł netto + energia.  Obowiązuje 1-miesieczna kaucja!

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

ZADZWOŃ DO NASZEGO SKLEPU

81 740 78 10